poniedziałek, 20 maja 2013

Dwieście razy Wiedeń! Mały konkurs

Witajcie,

Z okazji dwustu odczytań posta o zeszłorocznym wyjeździe do Wiednia, mam dla Was ciekawy konkurs. Zapraszam wszystkich do udziału!

Jeżeli ktoś z Was, drodzy Czytelnicy, ma w pamięci jakieś swoje ciekawe podróże do miast, gdzie kursuje metro, może to opisać!

Ogłaszam konkurs na najciekawszą relację z wyjazdu do miasta, w którym kursuje metro. Mile widziane fotografie. Zwycięzca najciekawszej relacji doczeka się publikacji na stronie Przedniej Platformy Tramwaju, a ponadto przewidziałem pewną skromną nagrodę, którą jest wiedeńska 8-Tage-Klimakarte, której używałem podczas zeszłorocznej podróży. Pozostały na jej bloczki na dwa dni. Może zostać wykorzystana przez jedną osobę (na dwa dni), lub przez dwie osoby podróżujące razem w ciągu jednego dnia.

Zasada jest prosta. Proszę nadsyłać opisane przez siebie podróże, najchętniej wzbogacone zdjęciami (mogą być z naniesionymi inicjałami lub podpisem), na adres:

pawel.wiedzmin@gmail.com 
lub 
tramwaj16@1435.pl

Na zgłoszenia czekam do niedzieli (26 maja) do północy. Zwycięzcę ogłoszę w poniedziałek po południu. Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne ze zgodą na publikację przynajmniej części tekstu w formie cytowania, wraz z nadesłanymi ewentualnie fotografiami. Oraz oczywiście bilet, wraz z przygotowanymi przeze mnie dodatkami - niespodziankami. Zapraszam do udziału!

W sprawie wysyłki listu z upominkami skontaktuję się ze zwycięzcą drogą emaliową. 

Pozdrawiam serdecznie, do roboty!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane