czwartek, 7 listopada 2013

Remont torów. Tramwaje nie pojadą do Bronowic.

W okresie 9-13 listopada (sobota-środa) przewidziane zostały prace naprawcze torowiska tramwajowego zlokalizowanego przy skrzyżowaniu Podchorążych ze Smoluchowskiego (koło UP). W związku z tym w tych dniach do Bronowic Małych nie pojadą tramwaje, które zastąpią autobusy. A wszystko będzie wyglądać tak:

Linia 4 – od Teatru Bagatela pojedzie do Cichego Kącika

Linia 8 – od Filharmonii pojedzie do Cichego Kącika

Linia 13 – kursować będzie od Nowego Bieżanowa do Teatru Bagatela (przystanek początkowo – końcowy) następnie przez Dworzec Główny do Św. Gertrudy gdzie nastąpi powrót na stałą trasę do Nowego Bieżanowa,

Linia 14 – od Ronda Mogilskiego przez tunel tramwajowy do Dworca Towarowego,

Linia 24 – kursować będzie od Kurdwanowa do Teatru Bagatela (przystanek początkowo – końcowy), potem przez Plac Wszystkich Świętych do Poczty Głównej, gdzie nastąpi powrót na stałą trasę do Kurdwanowa,

Linia 64 – od nocy 09/10.11.br. (sob/nd) do nocy 14/15.11. br. (czw/pt) uruchomiona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa „Za Tramwaj" na całej trasie od Bronowic Małych do Os. Piastów.

Linia 502 zostanie zawieszona w tych dniach

Linia 702 będzie kursowała po trasie linii 502 na odcinku Plac Centralny - Teatr Bagatela, a następnie pojedzie do Bronowic Małych. Na odcinku Dworzec Główny - Bronowice Małe linia będzie zatrzymywać się na wszystkich przystankach.

Linia 704 będzie dodatkowo kursowała na trasie Bronowice Małe - Teatr Bagatela - Bronowice Małe, czyli typowo jak w przypadku każdego remontu w tamtym rejonie.

Do obsługi linii autobusowych kierowane będą wyłącznie przegubowce, a ich rozkłady zostaną tak ułożone, że takt w godzinach szczytu będzie dochodził do 3 minut.

Nie będzie obsługiwany przystanek tramwajowy WESELE!

Rozkłady jazdy sprawdzisz na: www.mpk.krakow.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane