wtorek, 31 grudnia 2013

Przednia Platforma Tramwaju - ranking 2013

W tym ostatnim dniu roku postanowiłem skonstruować takie małe zestawienie najpopularniejszych postów, jakie pojawiały się na blogu. Z każdego miesiąca wybrałem ten, który jest absolutnie najchętniej czytany. A więc zapraszam na krótki ranking:

STYCZEŃ:

 Nad pięknym modrym Dunajem... część druga 

  877 wyświetleń!!!


Nie wiem, skąd takie zainteresowanie jesienną wycieczką do Wiednia, tym niemniej cieszę się, że udało mi się Czytelników zainteresować! Jest to absolutny zwycięzca w całym roku 2013.

LUTY:

Wroclove. Miasto tysiąca mostów...


Jednym słowem - podróżnicze relacje są bardzo interesujące, jak widać. Na kolejne przyjdzie poczekać, ale kiedyś będą!

MARZEC:

Eksploracja GOP-u. Marzec 2013... 


Górnośląski Okręg Przemysłowy ma wielu swoich fanów, dodatkowo wiele się tam dzieje w ostatnich latach. Stąd też nie dziwi mnie fakt dużego zainteresowania tą tematyką.

KWIECIEŃ:

Remont linii Trzebinia - Kraków! Nareszcie! 


Nie mogło być inaczej - największy ruch przy okazji primaaprillisowego dowcipu, odnośnie prac torowych na E-30! Fakt, kilka miesięcy później moje słowa okazały się nieco prorocze...

MAJ:

Pasażerowie się żalą. I nic


Wzmianki o zmianach rozkładu jazdy pociągów zawsze wzbudzają zainteresowanie, toteż post ten, opublikowany w ostatnim dniu maja, cieszył się bardzo dużą popularnością. Dotyczył bowiem korekty wchodzącej w życie od 9 czerwca.

P.S. Maj był w ogóle dość płodny w poczytne felietony.

CZERWIEC:

Tramwaje w Bielsku - Białej


Drugi artykuł z cyklu "Zanim zdjęto szyny..." cieszył się sporą popularnością, podobnie jak pierwszy z nich, o tramwajach w Jeleniej Górze. Lubicie historię, co?

LIPIEC:

Łącznica Zabłocie - Krzemionki


W wakacje zasadniczo szału nie było, jednakże o łącznicy omijającej dworzec w Płaszowie sporo z Was przeczytało.

SIERPIEŃ:

Kolejna korekta rozkładu jazdy na kolei


Tak właśnie! Znów okazuje się, że warto pisać o bieżących nowościach i wydarzeniach, które dotyczą zwykłych pasażerów. Post o wrześniowej korekcie rozkładu jazdy plasuje się w czołówce!

WRZESIEŃ:

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

W połowie września pisałem o obchodach ETZT w różnych miastach Polski. I, jak widać, spodobało się!

PAŹDZIERNIK:

Z wizytą w Pantograf Cafe


Artykuł o krakowskiej tramwajokawiarni przyćmił nawet wzmiankę o ostatniej korekcie rozkładu jazdy pociagów! Kawiarnia, rzecz jasna, warta odwiedzenia niezmiennie :)

LISTOPAD:

Tramwaje w Ostrawie


W listopadzie liczba wyświetleń poszczególnych postów była wyrównana. Jednak nieznacznie na prowadzenie wysunął się mały artykuł o systemie tramwajowym w czeskiej Ostrawie, który napisałem, zachęcony fotografiami otrzymanymi od koleżanki. 

GRUDZIEŃ:

Pożar autobusu na pętli Azory


Jak na razie najpopularniejszym wpisem z ostatniego miesiąca roku jest informacja dotycząca pożaru krakowskiego Solarisa na pętli w Azorach.


Podsumowując to, jak układają się statystyki pozwala mi utwierdzić się w przekonaniu, co jest najchętniej czytane. Niezmiennie poszukujecie w sieci nowości, nieoczywistych ciekawostek i trochę sensacji. W roku 2014 zamierzam nadal dostarczać Wam tego, czego oczekujecie.

Z serdecznymi pozdrowieniami składam ciepłe życzenia noworoczne, abyście odwiedzali moją stronę przynajmniej równie często jak dziś, znajdując przy tym dużo radości i pożytecznych wiadomości. A poza tym dużo szczęścia i powodzenia we wszystkich zamierzeniach!

Takie tam z listopada :)Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane