niedziela, 19 stycznia 2014

FERIE 2014: Dodatkowe połączenia PKP Intercity

W związku z rozpoczynającymi się od najbliższego poniedziałku feriami zimowymi, spółka PKP Intercity uruchomi  w okresie 20 stycznia - 2 marca dodatkowe połączenia kolejowe w rejony turystyki zimowej: w Sudety, Bieszczady, Tatry oraz Alpy Austriackie.

Spółka będzie na bieżąco monitorować frekwencję, aby interweniować w razie konieczności dostawienia wagonów na poszczególnych trasach. Dodatkowo, na osiemnastu największych dworcach w Polsce działać będą mobilni informatorzy, którzy doradzą w sprawie połączeń jak i korzystnych cen biletów w określonych relacjach. To w okresach zmian turnusów. Natomiast w samym Zakopanem specjalny punkt informacyjny będzie działał przez cały czas trwania ferii.

Przypominam o upustach w przypadku zakupu biletów minimum 15 dni wcześniej (15% zniżki) oraz minimum 7 dni wcześniej (10% zniżki). Dla rodzin z dziećmi idealną ofertą będzie "Bilet Rodzinny". 

Szczegóły oferty na stronie: www.intercity.pl

Poniżej przedstawiona została tabela dodatkowych relacji z uwzględnieniem terminów kursowania poszczególnych składów:Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane