środa, 15 stycznia 2014

KATOWICE: Dodatkowe InterREGIO Busy do Wisły na Pucha Świata w Skokach Narciarskich!

Już jutro, 16 stycznia, na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince, odbędą się kolejne w tym sezonie zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. W związku z tym Przewozy Regionalne przygotowały specjalną ofertę na ten dzień!

Trzy autokary skomunikowane z pociągiem interREGIO „Piast” z Warszawy odjadą z przystanku przy Placu Andrzeja w Katowicach o godz. 12.05, a do Wisły dotrą o godz. 14.00. W drogę powrotną z Wisły-Malinki jeden autobus, z którego będzie możliwa przesiadka na IR „Piast” do Warszawy, odjedzie o godz. 15.35, a kolejne dwa o godz. 20.20. Podróż IR busów z Wisły do Katowic zajmie około dwóch godzin.

Bilety można nabyć internetowo, korzystając z oferty Super Bilet, gdzie ceny zaczynają się już od złotówki, lub stacjonarnie, w ramach oferty Połączenie W Dobrej Cenie, gdzie bilet relacji Katowice - Wisła (oraz w powrotnej) kosztował będzie jedynie 15 zł (studencki 7,35 zł).

To doskonała alternatywa dla jazdy własnym samochodem zwłaszcza, że jutro należy się spodziewać dużych korków w tamtym rejonie województwa śląskiego.

źródło: rynek-kolejowy.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane