czwartek, 3 kwietnia 2014

KRAKÓW: Wyłączenie torowiska na Wzgórza Krzesławickie

W najbliższy weekend, to znaczy w dniach 5-6 kwietnia, nastąpi czasowe wyłączenie ruchu tramwajów na odcinku Wiadukty - Wzgórza Krzesławickie. Ma to związek z wymianą szyn na wspomnianej pętli tramwajowej. W związku z powyższym ZIKiT zawiadamia o następujących zmianach w ruchu komunikacji miejskiej w tym rejonie:
  • linia 1 – kursować będzie od Salwatora do przystanku Wańkowicza bez zmian, następnie ulicą Kocmyrzowską, Łowińskiego, Ujastek, Mrozową do Walcowni,
  • linia 4 – kursować będzie od Bronowic Małych do Kombinatu bez zmian, następnie ulicą Ujastek Mogilski do Kopca Wandy,
  • linia 701 – zastępcza linia autobusowa kursująca na trasie: Plac Centralny im. R. Reagana – Andersa, Kocmyrzowska, Poległych w Krzesławicach, Architektów – Wzgórza Krzesławickie (powrót: ul. Kocmyrzowską) z częstotliwością 20 min. Rozkład jazdy linii 701 zostanie skoordynowany z linią 4 na Placu Centralnym im. R. Reagana.
Bilety okresowe wykupione na linie 14, 5 zachowują ważność na trasach stałych i zmienionych oraz w autobusach linii 701 na całej długości trasy. 
Dodatkowo, bilety okresowe wykupione na linię 4 zachowują ważność we wszystkich liniach tramwajowych i autobusowych na trasie: Wzgórza Krzesławickie - Kocmyrzowska - Bieńczycka - Rondo Czyżyńskie (Czyżyny Dworzec)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane