środa, 28 maja 2014

CHRZANÓW: Zamknięcie ul. Kusocińskiego z okazji Dni Chrzanowa 2014

Wzorem lat ubiegłych, z powodu dorocznej imprezy miejskiej pod hasłem DNI CHRZANOWA, także i w roku 2014 podróżnych czekają utrudnienia komunikacyjne.

Od godziny 6:00 dnia 29 maja (czwartek) do godziny 18:00 dnia 2 czerwca (poniedziałek), podobnie jak w latach ubiegłych, wyłączona zostanie z ruchu ulica Janusza Kusocińskiego w Chrzanowie. W związku z tym autobusy ZKKM oraz PKM Jaworzno nie będą obsługiwać zespołu przystanków Chrzanów Śródmieście, a dodatkowo nieczynne będzie w tych dniach stanowisko Chrzanów Wodzińska w kierunku centrum miasta.

Wszystkie linie autobusowe kursować będą objazdem przez ulicę Krakowską. W zamian za przystanek Śródmieście wszystkie linie jadące w kierunku ulicy Oświęcimskiej będą się zatrzymywać na przystanku Chrzanów Park, przy ulicy Śląskiej.

Linia 10 z kierunku Luszowic pojedzie objazdem przez ulicę Zieloną, natomiast linia 29 poprowadzona zostanie od ulicy Balińskiej wokół Osiedla Północ, przez Wodzińską i Zieloną. Linia 319 w kierunku Dworca pojedzie nową obwodnicą do Wodzińskiej i dalej Zieloną do Dworca w Chrzanowie. Powrót do Jaworzna przez KrakowskąBrak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane