piątek, 16 maja 2014

Noc Muzeów 2014 z PKP Intercity

Wzorem ubiegłych lat PKP Intercity uruchamia specjalną promocję dla wszystkich, którzy wybierają się do miast biorących udział w ramach Międzynarodowej Nocy Muzeów 2014 w Polsce. Wszyscy, którzy zakupią bilet na pociąg TLK lub EIC, będą mogli skorzystać z darmowego przejazdu powrotnego. Jak to zrobić?

Wystarczy zakupić w kasie biletowej, biletomacie lub u obsługi pociągu bilet do Krakowa (na piątek, 16 maja) lub do Bytomia, Gdańska, Gdyni, Katowic, Łodzi, Poznania, Rogowa, Skierniewic, Słupska, Sopotu, Szczecina, Torunia, Warszawy bądź Wrocławia (na sobotę, 17 maja) na przejazd wagonem 2. klasy pociągu TLK lub EkspresIC, a w czasie zwiedzania muzeów zgłosić się po specjalny stempel, a w kasie biletowej będzie można odebrać bezpłatną rezerwację miejsca na pociąg w relacji powrotnej. Prawo do bezpłatnego powrotu obowiązywać będzie do następnego dnia, do godziny 16.00 (w sobotę w przypadku Krakowa, oraz w niedzielę na podróż z pozostałych miast).

Zapraszam do korzystania z oferty i odwiedzania licznych muzeów, do których wstęp w czasie Nocy Muzeów będzie tradycyjnie bezpłatny (żeton uprawniający do wizyt we wszystkich placówkach w danym mieście to koszt zaledwie złotówki)Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane