piątek, 13 czerwca 2014

15 CZERWCA: Korekta rozkładu jazdy - PKP Intercity

Od najbliższej niedzieli, 15 czerwca, wejdzie w życie kolejna w tym roku, korekta kolejowego rozkładu jazdy, obowiązująca w całym kraju. W ramach sieci połączeń międzywojewódzkich, organizowanych przez PKP Intercity, nastąpi dużo zmian.

Podstawową informacją, która ucieszy zapewne wszystkich pasażerów, jest fakt, że kończą się prace torowe na moście Średnicowym w Warszawie. W związku z tym, od dnia 15 czerwca, pociągi przewoźnika wrócą na swoje dotychczasowe trasy.

Ze względu na zaawansowanie prac przy modernizacji korytarza Rail Baltica, na odcinku Wołomin - Sadowne, PKP Intercity wprowadzi zastępczą komunikację autobusową w miejsce czterech par pociągów między Warszawą a Białymstokiem.

Pociągi przewoźnika powrócą także na Hel (od 28 czerwca) i do Zakopanego, gdzie zaplanowano wakacyjną przerwę w przebudowie torowiska, związanego z budową zapory Świnna Poręba.

Więcej informacji na stronie przewoźnika oraz w linku, podanym przeze mnie poniżej! Bieżąca korekta obowiązywać będzie do 31 sierpnia.

Szczegóły w załączonym wykazie

Proszę o uważne sprawdzenie swoich połączeń po 15 czerwca!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane