poniedziałek, 30 czerwca 2014

KRAKÓW: Darmowy autobus do Galerii Bronowice

Od piątku, 27 czerwca, w godzinach otwarcia Galerii Bronowice kursuje autobus, który wreszcie wypełnił lukę w siatce miejskich połączeń i zapewnił możliwość dojazdu niezmotoryzowanym klientom pod główne wejście kompleksu.

Autobusy kursują spod głównego wejścia przy ulicy Stawowej, przez ulicę Jasnogórską, Rondo Ofiar Katynia i Conrada do ślimaka na Azorach, gdzie końcowo początkowym przystankiem jest stanowisko Różyckiego, zlokalizowane w pobliżu. Odjazdy z Różyckiego w stronę Galerii odbywają się codziennie w godzinach 8:40-20:55, w takcie pół godziny. Podobnie spod GB autobusy odjeżdżają co 30 minut od 9:10 do 21:15. Po drodze pojazdy obsługują przystanki na Rondzie i przy Ikei (Conrada). Przejazd linią jest całkowicie bezpłatny.

We wszystkie dni świąteczne, w czasie których Galeria będzie zamknięta, rzecz jasna autobus także pozostanie na parkingu. Znakiem rozpoznawczym pojazdu jest jego fioletowe ofoliowanie.

Mapa trasy autobusu (www.galeriabronowice.pl)

1 komentarz :

  1. Może kogoś zainteresuje rozkład kolejnych autobusów jeżdżących za darmo: http://www.redukcjakosztow.pl/darmowe-autobusy/

    OdpowiedzUsuń

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane