poniedziałek, 23 czerwca 2014

POMORSKIE: Wakacyjne oferty specjalne!

Pomorski oddział Przewozów Regionalnych informuje, że od 28 czerwca na okres wakacji wprowadzone zostaną dodatkowe ułatwienia turystyczne w postaci pociągów Regio do Kartuz, Łeby oraz w relacji Słupsk - Ustka.

Na trasie Gdynia - Kartuzy kursować będą dwie pary pociągów, skomunikowanych w stacji Somonino z pociągami w kierunku Kościerzyny. Cena za bilet na całej trasie wynosi 9,45 zł (z ulgami taniej).

Z Lęborka do Łeby kursować będzie codziennie aż 6 par pociągów. Jedna z nich rozpocznie i zakończy w Gdyni, dzięki czemu mieszkańcy Trójmiasta także będą mogli wyruszyć na jeden dzień na środkowe Pomorze. Odjazd z Gdyni o 7:34, powrót z Łeby - 20:57. Na odcinku Lębork - Łeba wprowadzona została oferta "Połączenie w dobrej cenie", dzięki czemu bilet normalny kosztuje 5,50 zł.

Z kolei ze Słupska do Ustki, jak co roku, także i teraz pojadą pociągi. Będzie ich tym razem 10 par, z czego jedna ze stacji Miastko. Na tym odcinku także obowiązuje oferta "Połączenie w dobrej cenie", dzięki której koszt biletu do Ustki to jedynie 4 złote.


Fot. Michał Szymajda (www.mm2miasto.pl)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane