piątek, 18 lipca 2014

20. Przystanek Woodstock - specjalne pociągi

Tradycyjnie, na przełomie lipca i sierpnia na rozległych polach pod Kostrzynem Nad Odrą, odbędzie się Przystanek Woodstock. Tegoroczna edycja będzie specjalna, bo jubileuszowa - Przystanek zagra po raz dwudziesty! Wśród licznych gwiazd nie zabraknie prawdziwych pereł, jak Manu Chao czy Budki Suflera, która na Przystanku zagra swój pożegnalny koncert.

Jak w latach ubiegłych, specjalną woodstockową ofertę przygotowała spółka Przewozy Regionalne. W ramach akcji festiwalowej w trasy wyruszą w sumie 104 pociągi do i z Kostrzyna, w kategorii musicREGIO. Tradycyjnie pociągi dalekobieżne wyruszą m.in. z Krakowa, Katowic, Olsztyna, Gdyni, Szczecina, Poznania, Białegostoku, Lublina i innych miejsc w Polsce. Będą równie łatwe do rozpoznania, co w latach ubiegłych, dzięki swoim niepowtarzalnym, woodstockowym nazwom, jak Amelinium, Stalowy Pęcherz, Ostatnia Paróweczka czy Jabol Punk.

Poza połączeniami dalekobieżnymi w czasie trwania imprezy kursować będą specjalne pociągi w relacji Kostrzyn - Krzyż, gdzie będzie można przesiąść się na inne pociągi. W trasy wyruszą także pociągi Szczecin Express i Poznań Woodstock Express, które od 28 lipca do 3 sierpnia kursować będą na trasach Szczecin - Kostrzyn i Poznań - Kostrzyn, umożliwiając bieżący dojazd na festiwal każdego dnia. Po koncercie Budki Suflera, w nocy 1 sierpnia, pociągi musicREGIO pojadą do Szczecina, Poznania i Zielonej Góry.

Sprzedaż biletów na pociągi musicREGIO ruszyła 4 lipca. Najlepiej zakupić je przez internet (specjalna zakładka w serwisie www.biletyregionalne.pl), ponieważ wówczas cena biletu w obie strony będzie o około 20% niższa. Rozkład pociągów sprawdzić można w serwisach internetowych oraz na plakatach stacyjnych, na których ujęto wszystkie pociągi na Woodstock.

Wykaz pociągów wraz z dniem i godziną kursowania znajdziecie TUTAJ!!!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane