niedziela, 13 lipca 2014

Nowe połączenia lotnicze od WIZZ AIR

Największe tanie linie lotnicze obecne w Polsce - Wizz Air - zapowiadają uruchomienie nowych połączeń lotniczych w październiku tego roku.

Od 26 października zaczną startować samoloty do Glasgow z katowickiego lotniska Pyrzowice. Odloty przewidziano na środy i niedziele. Dwa dni później, we wtorek 28 października, połączenia do Glasgow wystartują także z poznańskiej Ławicy. Z Poznania do Glasgow polecimy we wtorki i soboty.

27 października przewoźnik uruchomi loty z Warszawy do Bergen w Norwegii. Samoloty na tej trasie odlecą w każdy poniedziałek i piątek.

Także 27 października, w poniedziałek, uruchomione zostaną loty ze Szczecina do portu lotniczego Londyn Luton. Odloty przewidziano na poniedziałki, środy oraz piątki.

28 października wystartują loty z Katowic do Maastricht (we wtorki i soboty), natomiast z Gdańska polecimy do szwedzkiego Groeningen dokładnie w tych samych dniach.

Ceny biletów na loty do Londynu i Glasgow będą zaczynać się od 119 złotych. Loty w obrębie Europy (Bergen, Maastricht i Groeningen) będą kosztować 79 złotych.

wizz--air.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane