czwartek, 3 lipca 2014

Przewozy Regionalne rozwijają ofertę promocyjną!

Przewozy Regionalne, przy okazji wakacji, wprowadzają nowe promocje, dzięki którym możliwe będzie tanie podróżowanie pociągami przewoźnika przez określony na bilecie okres.

MINI BILET TURYSTYCZNY - modyfikacja biletu turystycznego dla osób korzystających wyłącznie z połączeń Przewozów Regionalnych; jest to doskonała oferta dla mieszkańców województw, w których nie istnieje inny przewoźnik regionalny; uprawnia do wielokrotnych przejazdów od piątku (18.00) do poniedziałku (6.00) pociągami REGIO lub wszystkimi połączeniami przewoźnika; ważny w pociągach granicznych do Czech i Niemiec!

Cena: 39 zł (tylko pociągi REGIO) lub 69 zł (wszystkie pociągi PR)

MINI REGIOKARNET - modyfikacja REGIOkarnetu; uprawnia do przejazdu nieograniczoną ilość razy w ciągu trzech dowolnych dni następujących w przeciągu dwóch miesięcy; dni ważności nie muszą ze sobą sąsiadować; ten rodzaj biletu ważny jest wyłącznie w pociągach Przewozów Regionalnych.

Cena: 65 zł (tylko pociągi REGIO) lub 114 zł (wszystkie pociągi PR)

Dodatkowo, Przewozy Regionalne przystąpiły do rządowego programu Karty Dużej Rodziny. Członkowie rodziny, posiadający Kartę, będą mieli prawo do nabycia rocznej RegioKarty za 140 złotych. W promocji nie będą dostępne karty półroczne i RegioKarty Senior. RegioKarta uprawnia do zakupu biletów jednorazowych i miesięcznych według taryfy RAZEM, dzięki czemu za te pierwsze płacimy 30% mniej, a za drugie o 15% mniej. Zniżka ta łączy się z indywidualnymi uprawnieniami ustawowymi, więc uczeń lub student zapłaci jeszcze mniej.
Posiadacze KDR będą mogli zakupić promocyjnie RegioKarty do końca 2015 roku, wyłącznie w kasach biletowych Przewozów Regionalnych.

Pociągiem w stronę słońca!

2 komentarze :

  1. Piękne zdjęcie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. tu znajdziesz kilka przydatnych informacji nie tylko o podróżach pociągami, polecam http://artoftraveling.pl/tanie-podrozowanie-sztuka-podrozowania/

    OdpowiedzUsuń

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane