środa, 8 października 2014

PKP INTERCITY: Korekta rozkładu jazdy od 12 października

W najbliższą niedzielę wejdzie w życie ostatnia wersja tegorocznego rozkładu jazdy. Piąta w tym roku korekta tabel obowiązywać będzie od 12 października do 13 grudnia.

Pociągi spółki PKP Intercity zmiany dotkną w dużym stopniu. Najwięcej niespodzianek czeka podróżnych w rejonie węzła warszawskiego. Najważniejsze komplikacje to:   

Zawieszenie kursowania pociągów między Warszawą a Małkinią 

Przewoźnik wprowadzi na tej trasie komunikację autobusową w relacjach bezpośrednich (Warszawa - Białystok) oraz pozwalającą na dojazd do Małkini. Szczegóły w piątek.

Zmiany w organizacji komunikacji zastępczej między Warszawą a Skierniewicami 

PKP Intercity utrzyma dotychczasową ilość autobusów uzupełniających, kursujących na odcinku remontowanej linii (do Skierniewic i Żyrardowa), wynoszącą po 10 kursów rano do Warszawy i po południu z Warszawy. Kursować będą one w dalszym ciągu co kwadrans.

Czasowe przeniesienie wybranych połączeń na dworzec Warszawa Gdańska

W związku z nasileniem prac torowych między dworcami: Zachodnim a Centralnym, wybrane połączenia (w wybranych terminach) kończyć będą bieg w stacji Warszawa Gdańska, z pominięciem pozostałych dużych warszawskich dworców. 

Utrzymanie komunikacji zastępczej między Krakowem a Zakopanem

W związku z trwającymi pracami infrastrukturalnymi w rejonie zapory Świnna Poręba (przekładanie torowiska w nowy ślad), utrzymane zostanie kursowanie autobusów zastępczych między Krakowem a Zakopanem w dotychczasowym kształcie.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są w SZCZEGÓŁOWYM WYKAZIE ZMIAN PKP INTERCITYBrak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane