wtorek, 21 października 2014

PolskiBus laureatem nagrody Top UK/Irish Investor of the Year 2014

Firma Souter Holdings Poland, właściciel marki PolskiBus.com, została wyróżniona prestiżową nagrodą – Top UK/Irish Investor of the Year 2014. Nagrody w konkursie FDI Poland Investor Awards są przyznawane najlepszym zagranicznym inwestorom działającym w Polsce.

Uroczysta gala FDI Poland Investor Awards 2014 odbyła się w ubiegły czwartek w warszawskim hotelu InterContinental. W skład jury, które nominowało firmy do ścisłego finału oraz przyznało nagrody zwycięzcom wchodzili przedstawiciele ambasad oraz przewodniczący zagranicznych izb handlowych w Polsce. Każda z firm nominowanych była oceniana pod kątem wartości, jakości oraz efektywności inwestycji, ale także innowacyjności, czy ilości i jakości stworzonych miejsc pracy.

PolskiBus to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.


PolskiBus obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego, ponadto oferuje połączenia do 6 europejskich lokalizacji: Berlina, Lotniska Berlin Schönefeld, Bratysławy, Pragi, Wiednia i Wilna. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 9 milionów pasażerów. W skład floty PolskiegoBusa wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona  w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. W wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane