czwartek, 9 października 2014

PRZEWOZY REGIONALNE: Korekta rozkładu jazdy od 12 października

Od 12 października zmieni się także rozkład jazdy pociągów regionalnych i dalekobieżnych uruchamianych przez spółkę Przewozy Regionalne. We wszystkich województwach wystąpią, mniej lub bardziej zaawansowane, modyfikacje rozkładu jazdy pociągów REGIO i interREGIO. Najwięcej zmian dotyczy jednak właśnie połączeń w tym drugim sektorze.

Pociąg IR "Bug" relacji Warszawa - Terespol zmieni godzinę odjazdu na korzystniejszą, a ponadto 19 października, a także 23 i 30 listopada zamiast na Dworcu Centralnym zatrzymywać się będzie na stacji Warszawa Śródmieście.

Duże problemy czekają poruszających się pociągiem IR "Matejko" między Warszawą a Krakowem. W dniach 8, 15 i 22 listopada skład nie wyjedzie z Warszawy do Krakowa, natomiast 9, 16 i 23 listopada pojedzie okrężnie przez Radom i Kielce. Z Krakowa skład nie wyjedzie 9, 16 i 23 listopada.

Nie będzie kursować pociąg IR "Rusałka" z Warszawy do Zielonej Góry oraz IR "Piast" do Wrocławia (zastąpi go IR "Oleńka"). W związku z tym likwidacji ulegną kursy interREGIO Bus z Katowic do Wisły i Zakopanego.

W okresie Wszystkich Świętych kursować będą dodatkowo wybrane składy interREGIO, które normalnie w dni wolne nie kursują. Ale o tym jeszcze przypomnę, bo i tak nie zapamiętacie tego już teraz :)Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane