poniedziałek, 6 października 2014

TARNÓW: Zamknięcie ruchu pod wiaduktem kolejowym w Mościcach

Już dziś, około godziny 11:00, zamknięty zostanie dla ruchu odcinek ulicy Czerwonych Klonów pod wiaduktem kolejowym w Mościcach. Zamknięcie potrwa około roku. W związku z tym linie autobusowe numer 9 i 224 zmienią swoje trasy. Jak informuje Tarnowski Organizator Komunalny, objazdy zorganizowane będą następująco:

LINIA 9

W kierunku Mościc autobusy będą kursować od ulicy Czerwonej ulicą Kolejową, Zbylitowską i dalej Czerwonych Klonów do Mościc. Na trasie linii 9 będzie pomijany przystanek Czerwonych Klonów – Traugutta. W zastępstwie pomijanego przystanku będzie obowiązywał dodatkowy przystanek przy ulicy Zbylitowskiej w sąsiedztwie stadionu. Ponadto autobusy linii nr 9 mają się zatrzymywać na przystanku Zbylitowska – Szkoła.

Ze względu na wprowadzony jeden kierunek ruchu na ul. Brzozowej, kurs na linii nr 9 o godz. 7:04 ze Szpitala Św.Łukasza do Mościc od wtorku 7 października b.r. będzie wykonywany bez wjazdu na ul.Norwida.

Kursy na linii nr 9 wykonywane z oznaczeniem M – obok Mościckiego Centrum Medycznego mają być wykonywane ulicą Zbylitowską do ronda i dalej Kwiatkowskiego do Mościc.

W kierunku z Mościc do Szpitala Św. Łukasza trasa objazdu wytyczona została ulicami Czerwonych Klonów, Zbylitowską i Sienkiewicza z pominięciem przystanku Czerwona – Norwida. Na trasie objazdu będą obowiązywać przystanki: Zbylitowska – Szkoła, Sienkiewicza – Zbylitowska i Sienkiewicza – Zaciszna.

LINIA 224

W kierunku Mościc autobusy będą kursować od ulicy Czerwonej ulicą Kolejową, Zbylitowską i dalej Czerwonych Klonów do Mościc. Na trasie linii 224 będzie pomijany przystanek Czerwonych Klonów – Traugutta. W zastępstwie pomijanego przystanku będzie obowiązywał dodatkowy przystanek przy ulicy Zbylitowskiej w sąsiedztwie stadionu. Ponadto autobusy linii nr 224 mają się zatrzymywać na przystanku Zbylitowska – Szkoła.

Z Mościc w kierunku ul. Szkotnik trasa objazdu wytyczona została ulicami Czerwonych Klonów, Zbylitowską, Sienkiewicza i Zaciszną z pominięciem przystanków: Czerwona – Norwida, Brzozowa – Sienkiewicza i Czarna Droga - Ludowa.
Na trasie objazdu będą obowiązywać przystanki: Zbylitowska – Szkoła, Sienkiewicza – Zbylitowska i Sienkiewicza – Zaciszna.

 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane