niedziela, 2 listopada 2014

KRAKÓW: Zmiany tras w związku z remontem w rejonie Borku Fałęckiego

W związku przebudową skrzyżowania ulic Korpala i Krygowskiego w najbliższy poniedziałek, 3 listopada, zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych, korzystających z przejazdu wspomnianymi ulicami:


  • linia 151 kursować będzie na wydłużonej trasie: Pod Fortem – Wicherkiewicza, Krymska, Komuny Paryskiej, Zawiła, Borkowska, Forteczna, Judyma, Narvik, Forteczna, Borkowska, Zawiła, Żywiecka, Kościuszkowców, Zakopiańska - Borek Fałęcki z częstotliwością 6 min w godzinach szczytu, 12 min poza godzinami szczytu i 20 min w weekendy,
  • linia 451 kursować będzie na wydłużonej trasie: Borek Fałęcki – Zakopiańska, Zawiła, Borkowska, Forteczna, Judyma, Narvik, Forteczna, Borkowska, Zawiła, Komuny Paryskiej, Zaporoskiej, Wicherkiewicza – Pod Fortem z częstotliwością 6 min w godzinach szczytu, 12 min poza godzinami szczytu i 20 min w weekendy.
  • linia 178 kursować będzie na trasie od Mistrzejowic do ulicy Zawiłej bez zmian, następnie ulicą Sielską do Borku Fałęckiego (powrót: Zakopiańska, Zawiła) z pominięciem ulic Borkowskiej i Bartla. Częstotliwość bez zmian.
  • linia 608 kursować będzie od Alei Przyjaźni do ulicy Zawiłej bez zmian, następnie ulicą Zawiłą, Zakopiańską do Borku Fałęckiego z pominięciem ulic Borkowskiej i Bartla. Częstotliwość bez zmian.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane