poniedziałek, 8 grudnia 2014

KRAKÓW: Koleje Małopolskie pokazały cennik!

Na stronie internetowej Kolei Małopolskich pojawił się zarys cennika biletów. Według informacji przewoźnika, na pociągi spółki będą dostępne bilety jednorazowe w cenie 3 zł, miesięczne za 65 zł oraz miesięczne zintegrowane z komunikacją miejską za 107 zł. Pełen cennik biletów miesięcznych prezentuje grafika poniżej:

zikit.krakow.pl

Na razie nie ma pełnych informacji co do tego, jak będzie wyglądała sprawa honorowania biletów oraz łączenia relacji w przypadku biletów miesięcznych. Nie wiadomo także, czy bilety strefowe będą obowiązywać w pociągach KMŁ.

Obecnie trwają rozmowy na temat kształtu cennika w chwili otwarcia pełnej relacji do MPL Balice. Zamierzeniem jest, by cena biletu nie przekroczyła 5 złotych. Więcej szczegółów poznamy zapewne już wkrótce.

malopolskiekoleje.pl

1 komentarz :

  1. Dzień dobry! Ostatnio na stronie "Kolei Małopolskich" pojawiła się informacja, że w/w przewoźnik NIE honoruje biletów wydanych przez spółkę "Przewozy Regionalne", jeśli bilety te zakupione zostały przez Internet lub telefon komórkowy. Wiadomo już, czy władze spółki "Koleje Małopolskie" mają zamiar zrobić coś z tym "fantem"? Dodam, że bilety kwartalne (do nabycia w Internecie) są znakomitym wyborem dla osób codziennie korzystających z PKP, ze względu na korzystną cenę.

    OdpowiedzUsuń

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane