wtorek, 9 grudnia 2014

Rozkład jazdy pociągów 2014/2015 - województwo lubelskieW województwie lubelskim bez zmian. Zarówno oferta Przewozów Regionalnych, jak i PKP Intercity pozostanie na stabilnym poziomie sprzed 14 grudnia.

W sektorze przewozów lokalnych zmiany będą pojedyncze i dotyczyć będą wybranych relacji. Pociągi w kierunku Chełma, Zamościa czy Stalowej Woli i Rzeszowa kursować będą w takich samych ilościach, zmienią się jedynie godziny odjazdów. Zniknie jedna para pociągów w relacji Lublin – Szastarka, a połączenia bezpośrednie do Dorohuska zostaną zredukowane do jednego. Do Terespola pojadą trzy zamiast czterech pociągów REGIO, podobnie jedną parę straci Dęblin. Dodatkowe pociągi obsłużą Lubartów i Parczew. W weekendy kursować będzie dodatkowy pociąg o 11:36 z Lublina, ponadto jedno z połączeń wydłużone zostanie z Lubartowa do Parczewa, zapewniając czwarty skład w tej relacji. 

W sektorze przewozów dalekobieżnych bez zmian. Pociągi PKP Intercity kursować będą w identycznych relacjach. Pozostanie codzienny pociąg do Kijowa, a także interREGIO „Bolko” do Wrocławia. Bez zmian na trasie do Warszawy i Rzeszowa.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane