czwartek, 8 stycznia 2015

Darmowe Wi-Fi we wszystkich pociągach EICDarmowe, bezprzewodowe Wi-Fi jest już dostępne we wszystkich krajowych składach Express InterCity oraz wybranych międzynarodowych pociągach kursujących do Berlina i Wiednia. Za dostarczenie usługi do wagonów PKP Intercity odpowiada jeden z największych operatorów komórkowych w Polsce -firma T-Mobile. Oprócz 36 pociągów EIC, znajdujących się w krajowej ofercie PKP Intercity, podróżni mogą swobodnie surfować w internecie podróżując w wybranych pociągach międzynarodowych:  

  • Berlin Warszawa Express (BWE), 
  • EC Polonia 
  • EC Chopin.


Spółka przygotowuje jeszcze jedną funkcjonalność systemu. Już wkrótce pasażerowie podróżujący pociągami kategorii EIC do Krakowa, Poznania, Szczecina czy Warszawy skorzystają z oferty rozrywki pokładowej. Obejmie ona dostęp do 40 filmów, 15 seriali, 10 bajek oraz gier. Co miesiąc 10% treści multimedialnych będzie się zmieniać.

PKP Intercity oraz T-Mobile pracują również nad uruchomieniem usługi bezprzewodowego internetu w pociągach kategorii Express InterCity Premium (EIP). Start usługi jest planowany na pierwszą połowę tego roku. 

 
Fot. www.trojmiasto.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane