środa, 28 stycznia 2015

JAWORZNO: zmiany w komunikacji miejskiej od 1 lutegoZ dniem 1 kutego pasażerów jaworznickiej komunikacji miejskiej czeka sporo zmian.
Po długich negocjacjach udało się wprowadzić wydłużoną relację linii A, dzięki temu Chrzanów na powrót zyska bezpośrednie połączenie z Katowicami. Trasa linii J zostanie skrócona do Krakowskiej, linia S pojedzie w weekendy przez Targ Miejski, a obsługę Byczyny Cezarówki przejmie nowa linia 350. A oto szczegóły zmian:

Linia A
Wydłużenie linii do Chrzanowa oraz zmiana godzin odjazdów połączona z wdrożeniem identycznego rozkładu jazdy na dni robocze szkolne i wolne od nauki szkolnej. Ponadto, uruchomienie dodatkowych kursów w soboty, niedziele i święta.

Linia E
Zmiana godzin odjazdów i ilości kursów. Ponadto, uruchomienie drugiego kursu nocnego w soboty, niedziele i święta.

Linia J
Skrócenie trasy do przystanku KRAKOWSKA PĘTLA oraz zmiana godzin odjazdów i ilości kursów.

Linia S
Zmiana godzin odjazdów oraz skierowanie wybranych kursów w soboty, niedziele i święta przez Mysłowice wraz z obsługą m. in. przystanku TARG MIEJSKI.

Linie 302, 326 i 368
Zmiana godzin odjazdów i ilości kursów.

Linia 319
Zmiana godzin odjazdów i ilości kursów.
Wydłużenie kursów dotychczas kończących i rozpoczynających się na przystanku KOŹMIN do nowego przystanku CHRZANÓW BALIN WOLNOŚCI.

Linia 350
Uruchomienie nowej linii na trasie  ŁUBOWIEC PĘTLA - CEZARÓWKA DOLNA PĘTLA. Ponadto, wprowadzenie znacznej ilości dodatkowych kursów w skróconej relacji do przystanku KRAKOWSKA PĘTLA.

www.pkm.jaworzno.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane