sobota, 3 stycznia 2015

Niezwykły album "Krakowskie tramwaje na kartkach pocztowych" wciąż w sprzedaży!

W krakowskich Punktach Sprzedaży Biletów Okresowych w dalszym ciągu dostępne jest wyjątkowe, nostalgiczne wydawnictwo, które ukazało się nakładem wydawnictwa Eurosprinter. Wspaniały album "Krakowskie tramwaje na kartkach pocztowych" ukazuje niezwykłą historię miasta Krakowa w starym, tramwajowym ujęciu. Autorem albumu jest, znany w krakowskim środowisku działacz i pasjonat komunikacji, Jacek Kołodziej.

Bogata historia krakowskiej komunikacji została w tym przypadku przedstawiona wyłącznie za pomocą kart pocztowych pochodzących z różnych okresów historycznych miasta. Autor zebrał 165 pocztówek z tematyki komunikacyjnej którymi następnie wypełnił 25 rozdziałów związanych z miejscami i dzielnicami Krakowa. Znakomite opisy różnych miejsc i pocztówek to nie jedyna zaleta tej publikacji. Album zwraca uwagę także swoją bardzo piękną szatą graficzną i oprawą. Jeśli ktoś myśli o szczególnym prezencie dla bliskiej osoby, to ten właśnie album nadaje się na to wybitnie.

Album, wydany w formacie A4 składa się ze 104 stronic, wypełnionych niezwykłymi obrazami i komentarzami. Cena widniejąca na stronie internetowej wydawnictwa to 63 złote.

fot. wydawnictwo Eurosprinter

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane