piątek, 6 lutego 2015

Bilety kolejowe kupisz na Poczcie


Ocieplanie wizerunku trwa. PKP Intercity właśnie wprowadziło w wybranych placówkach Poczty Polskiej możliwość zakupu biletu na swoje pociągi PKP. Jak argumentuje rzecznik PKP IC, Zuzanna Szopowska, jest to ukłon w stronę tych pasażerów, którzy mają ograniczony dostęp do kasy biletowej oraz tam, gdzie spółka kas nie prowadziła.

Projekt ten jest w fazie testu i potrwa 3 miesiące. Po tym okresie podjęta zostanie decyzja, czy rozwiązanie to warto przedłużyć i rozszerzyć na pozostałe placówki pocztowe na terenie kraju. Pilotażowo bilet można kupić w 37 punktach na terenie 3 województw: śląskiego (18 placówek), dolnośląskiego (8 placówek) i podlaskiego (11 placówek).

Dodatkowo, w wytypowanych placówkach podróżni mogą uzyskać informacje o połączeniach i ofertach promocyjnych PKP Intercity, otrzymać fakturę VAT do zakupionego biletu, bądź złożyć w formie pisemnej reklamację.

Proponuję dogadać się jeszcze z Żabką, punktami Lotto i aptekami. Przecież to tańsze niż utrzymywanie kas z rzetelnie wyedukowanym personelem…

Lista urzędów dostępna jest -> TUTAJ

źródło: www.gazetaprawna.pl

1 komentarz :

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane