wtorek, 28 kwietnia 2015

KRAKÓW: impreza "4 x 105Na od zmierzchu do świtu"


Pod koniec czerwca w Krakowie zaplanowana została kolejna impreza komunikacyjna z serii „Od zmierzchu do świtu”. Tym razem, już po raz drugi w historii zresztą, przejazd odbywać się będzie składem 4 wagonów Konstal 105Na. Okazje do świętowania są dwie: 40. Rocznica wprowadzenia wspomnianych tramwajów do ruchu oraz rychła ich zagłada w Krakowie, w związku z planami wycofania tychże pojazdów po zakupie nowych tramwajów z Pesy. Organizatorem imprezy będzie jak zawsze Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych, przy współpracy z MPK w Krakowie.

Impreza odbędzie się w nocy z piątku na sobotę 26/27 czerwca w godzinach 22:00 do 7:00.
Zbiórka na pętli tramwajowej Łagiewniki. Koszt przejazdu wynosi 30-35 zł (zależnie od liczby chętnych), a członkowie Klubu zapłacą tradycyjnie nieco mniej – 25 do 30 zł. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz miasto, z którego przybywa uczestnik przyjmowane są wyłącznie pod adresem email: imprezy.kkmk@gmail.com. Każdy uczestnik zapisany na imprezę, dostanie potwierdzenie zapisu.

Zgłoszenia są przyjmowane do 21 czerwca 2015. Ze względów organizacyjnych ilość miejsc ograniczona, więc trzeba się spieszyć!

Za FB Krakowskiego Klubu Modelarzy Kolejowych

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane