piątek, 3 kwietnia 2015

TRZEBNICA (WROCŁAW): przetarg na obsługę dwóch linii autobusowych

Do dziś można było składać oferty w ogłoszonym przez Trzebnicę przetargu na obsługę dwóch linii autobusowych w mieście. Komunikacja miejska działa tam od 2010 roku. Pierwotnie uruchomiono jedną linię z 13 przystankami, potem była kolejna, a w tym roku pojawi się trzecia.

Przetarg dotyczy właśnie linii B i C. W przypadku tej pierwszej zamówienie dotyczy przejazdów od października 2015 do 30 września 2018 roku, co daje w sumie około 112 tysięcy wozokilometrów, natomiast linia C powinna się pojawić na początku sierpnia tego roku. Do 30 września 2018 roku przejedzie w sumie około 178 tysięcy wozokilometrów. Oferty miały być zgłaszane dla każdej linii osobno.

O wyborze oferty w 95% decyduje cena. Pozostała część to jakość usługi, przez co zamawiający rozumie wiek autobusu. Maksymalną liczbę punktów w ramach tego kryterium (czyli 5) oferent uzyska, jeśli jego pojazd został wyprodukowany w tym roku. Za każdy kolejny rok ocena będzie obniżana o pół punktu. Przewoźnik musi zapewnić nie tylko obsługę pasażerów, ale też sprzedaż biletów i kontrolę wsiadających pasażerów.

Fot. Urząd Miejski w Trzebnicy

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane