środa, 3 czerwca 2015

WARSZAWA: Żerań FSO bez tramwajów przez miesiąc

W czwartek, 4 czerwca, na blisko miesiąc znikną tramwaje z trasy między Pragą a pętlą Żerań FSO. Wrócą dopiero rano w poniedziałek 29 czerwca. Pięć linii tramwajowych będzie w tym czasie kursowało na trasach objazdowych. Ma to związek z prowadzeniem prac remontowych na torowisku, m.in. w rejonie placu Hallera.

Linia 6, zamiast Ratuszową i Jagiellońską, będzie kursowała ul. 11 Listopada i Starzyńskiego.

Linia 18 nie będzie w ogóle przekraczała Wisły. Zamiast skręcać w ul. Międzyparkową do mostu Gdańskiego będzie kursowała prosto ul. Mickiewicza i będzie docierała do pętli Marymont Potok.

Linia 20 po zjeździe z mostu Śląsko-Dąbrowskiego zamiast skręcać w lewo w Jagiellońską, skręci w prawo w Targową a następnie Kijowską i będzie dojeżdżała do pętli Kawęczyńska-Bazylika.

Linia 13, zamiast do pętli Kawęczyńska-Bazylika, będzie dojeżdżała tylko do Dworca Wschodniego.

Linia 28, podobnie jak linia 6, zamiast Ratuszową i Jagiellońską będzie kursowała przez 11 Listopada i Starzyńskiego.

W celu ułatwienia pasażerom korzystania z komunikacji miejskiej w tym rejonie Warszawy, linie autobusowe 509 i 518 będą się zatrzymywały na dodatkowych przystankach na ul. Jagiellońskiej. Ponadto, wydłużona zostanie trasa linii 516. Zamiast kończyć na pętli Żerań FSO autobusy pojadą ul. Jagiellońską, Ratuszową i Targową do Dworca Wileńskiego (powrót przez ul. Jagiellońską).

fot. wawalove.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane