wtorek, 8 września 2015

GDAŃSK: za dwa tygodnie ruszają 11. Targi Kolejowe TRAKO 2015

Już za 2 tygodnie ponad 600 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje swoje najlepsze oferty na rozpoczynających się 22 września w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo, 11. Targach Kolejowych TRAKO 2015. To największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego zostało objęte honorowym patronatem Marii Wasiak, Minister Infrastruktury i Rozwoju. Targi potrwają do 25 września.

Wystawcom na Targach towarzyszyć będą także debaty, konferencje, liczne seminaria i prezentacje firm. Głównym nurtem na tegorocznych targach będzie środowiskowy aspekt transportu kolejowego, o co zadbali organizatorzy. Spodziewanie dużym zainteresowaniem będzie cieszyć się konferencja dotycząca bezpieczeństwa w transporcie kolejowym i szynowym, którą zorganizuje Urząd Transportu Kolejowego.

Tegoroczne TRAKO to także okazja do debiutu targów w gronie instytucji i wydarzeń, włączających się w kampanię „Europejski Dzień bez Samochodu”. Na tegorocznych targach, poza znanymi z poprzednich edycji nagrodami, będzie miała miejsce premiera nagrody specjalnej im. inż. Józefa Nowkuńskiego, budowniczego magistrali węglowej. Rada Programowa uhonoruje nią firmy o wybitnych osiągnięciach.

Więcej informacji i szczegółów dotyczących targów znajdziecie na stronie: www.trakotargi.pl.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane