czwartek, 17 września 2015

Ruszyła "Biletowa Czwartkomania" od PKP Intercity

Już dziś ruszyła „Biletowa Czwartkomania” – nowa promocja PKP Intercity, w ramach której w każdy kolejny czwartek przewoźnik oferuje dużą pulę najtańszych biletów na wybrane pociągi Express Intercity Premium (EIP) oraz Express Intercity (EIC).

PKP Intercity udostępniać będzie na stronie www i profilu facebookowym „PKP Intercity. Pociąg do podróży” listę wybranych pociągów (EIP i EIC) z dużą pulą biletów w najniższych cenach. Składy objęte promocją będą odjeżdżały w ciągu następnych 7 dni - od piątku do czwartku. Bilety w promocyjnych cenach zaczynających się od 49 zł obejmą przejazdy 2. klasą. Będzie je można kupić we wszystkich kanałach sprzedaży (z wyłączeniem sprzedaży na pokładzie) w czwartek od godz. 01:00 do wyczerpania puli. Oferta łączy się z ulgami ustawowymi, dzięki czemu np. student zapłaci tylko 24 zł.

PKP Intercity do końca roku chce przewieźć 30 mln pasażerów i wiele wskazuje na to, że ma sporą szansę na osiągnięcie tego celu. Do końca sierpnia udało się przewieźć 20 mln osób.

Tabela dzisiejszych promocji (PKP Intercity)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane