wtorek, 22 września 2015

RZESZÓW: szynobus pojedzie aż do Łupkowa!

Nie mogę dłużej zwlekać, i choć informacji niewiele, to muszę z tego podniecenia napisać o tym już teraz: dzięki staraniom KochamKolej.pl już w niedzielę, 27 września, słynny już szynobus z Jasła do Komańczy zrobi krok dalej i pojedzie aż do Łupkowa!

Nieoficjalnie przyjazd do Łupkowa planowany jest na ok. 10:15. Stamtąd, po półgodzinnym postoju, około 10:45 jednostka wyruszy do Nowego Łupkowa, gdzie w godzinach 10:55 - 15:30 planowane jest szereg atrakcji i niespodzianek. Po południu skład wyjedzie z Nowego Łupkowa tak, by wstrzelić się w rozkład Komańcza - Jasło. W Łupkowie odbędzie się tego dnia Powitanie Jesieni, i jest to świetny pretekst do zrobienia takiej imprezy.

Wszystko dzięki działalności społeczników z inicjatywy KochamKolej.pl, na czele z radnym Jerzym Zubą z Zagórza, którzy nieustraszenie walczą o przywrócenie dawnej świetności kolei w Bieszczadach, na co patrzę z podziwem i wielką nadzieją na przyszłość. Jak obiecują Panowie z KochamKolej, postarają się zrobić wszystko, by na tym jednym pociągu się nie skończyło. A ja będę z nimi w kontakcie, nieustająco śledząc rozwój sytuacji.

Kto żyw, niech zabiera manatki i pędzi w ten weekend na Łupkowiankę! Bieszczady czekają na Was, kolejowi i turystyczni zapaleńcy!

Czy takie tłumy odwiedzą w niedzielę Łupków? Oby tylko dopisała pogoda!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane