wtorek, 15 września 2015

Startuje PolskiBusGold - ekskluzywne linie autokarowe o podwyższonym standardzie

PolskiBus.com, najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy będący liderem rynku zapoczątkował kolejną rewolucję na rynku transportu publicznego w Polsce. Już teraz można rezerwować bilety na nową, luksusową usługę PolskiBusGold.com, która wprowadza na polskie drogi zupełnie nową jakość podróżowania. 

"PolskiBusGold.com jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających pasażerów. To coś więcej niż podróż. To inny, wyższy poziom komfortu. Zdecydowaliśmy się na kolejną inwestycję wartą ponad 10 000 000 zł, by po raz kolejny zrewolucjonizować rynek i odmienić oblicze transportu publicznego w Polsce. Nasza nowa usługa będzie łączyła dobrze znane i lubiane cechy marki PolskiBus.com, do których przyzwyczailiśmy już naszych pasażerów, z zupełnie nowymi udogodnieniami, takimi jak większa przestrzeń na nogi czy profesjonalna obsługa personelu pokładowego oferująca wzbogaconą propozycję cateringową.” – mówi Sir Brian Souter, Prezes Zarządu PolskiBus.com. 

Od 14 września pasażerowie planujący swoją podróż z Warszawy do Krakowa lub Wrocławia zyskali nową możliwość wyjątkowo komfortowej podróży z PolskiBusGold.com. Od tego dnia możliwe jest rezerwowanie biletów za pośrednictwem strony www.polskibus.com. Inauguracyjne przejazdy zaplanowano na 21 września tego roku. 

Nowa marka będzie obsługiwała linie:
  • G6, relacji Warszawa – Kraków, z 4 dziennymi połączeniami 
  • G4, relacji Warszawa – Wrocław, z 3 połączeniami dziennie. 
Jej wyróżnikiem będzie całkowicie nowe, luksusowe i przestronne wnętrze, przygotowane specjalnie na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy z ekskluzywnych autokarów będzie mógł zabrać na pokład 58 osób, w tym co niezwykle istotne będzie możliwość przewiezienia osób z niepełnosprawnością ruchową. To jednak nie jedyne zmiany. Nowością będzie także wzbogacona oferta cateringowa, serwowana przez profesjonalny personel pokładowy PolskiBusGold.com, który w czasie całej podróży zadba o komfort pasażerów. Autokary posiadają nowe, niezwykle komfortowe fotele, a pasażerowie będą mieć do dyspozycji jeszcze więcej miejsca na nogi oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Wartość całej inwestycji wynosi ponad 10 000 000 zł.

mat. prasowe PolskiBus.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane