piątek, 23 października 2015

"Poradnik Podróżnika" - tanie podróże rodzinne, część 2

PKP Intercity też posiada ofertę, skierowaną do rodzin z dziećmi. Dla małych grup, które podróżują z dzieckiem przewoźnik oferuje 30% zniżki na bilety dla każdego członka grupy, a dodatkowo możliwość skorzystania z indywidualnych uprawnień do tańszych przejazdów – takie są podstawy oferty Bilet Rodzinny.

Bilety można nabyć dla grupy od 2 do 5 osób, przy czym musi w niej być co najmniej 1 dziecko do 16. roku życia. Oferta obowiązuje w 1. i 2. klasie. Podczas kontroli w pociągu oprócz biletów należy okazać dokument potwierdzający wiek dziecka. Podróż w wagonie sypialnym bądź kuszetce wymaga niestety pełnej dopłaty od każdej osoby.

Oferta zakłada rezygnację z przejazdu części osób. Bilet Rodzinny jest ważny do momentu, w którym w grupie pozostaną co najmniej 2 osoby, w tym jedno dziecko do ukończenia 16 lat.

Przewoźnik respektuje także Kartę Dużej Rodziny. Rabat w wysokości 30% przyznawany jest, jeśli co najmniej 2 osoby posiadające Kartę zakupią bilet wspólnie. Ponadto podróżni z Kartą Dużej Rodziny mogą liczyć na 20% zniżki na dania dla dzieci oraz 10% zniżki na pozostałe pozycje w menu gastronomicznym WARS.

fot. Kurier Kolejowy

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane