czwartek, 22 października 2015

POZNAŃ: Debiut "Tygrysa" - prezentacja i bezpłatne przejazdy promocyjne

Zmodernizowane pociągi EN57AL Przewozów Regionalnych zaczną obsługiwać połączenia wcześniej niż planowano. Pasażerowie z Wielkopolski, dojeżdżający pociągami REGIO do pracy i szkoły, będą mogli korzystać z nowoczesnych pojazdów już od 16 listopada. Pojazdy te docelowo będą kursowały na kilku trasach łączących województwo wielkopolskie z sąsiednimi regionami:

Poznań – Piła – Kołobrzeg,
Poznań – Ostrów Wielkopolski – Łódź,
Poznań – Leszno – Wrocław,
Leszno – Kłodzko.

Zgodnie z harmonogramem projektu obejmującego modernizację 21 elektrycznych zespołów trakcyjnych prawie połowa pociągów wyremontowanych w ZNTK „Mińsk Mazowiecki” zostanie przekazana do Oddziału Wielkopolskiego Przewozów Regionalnych. 9 zmodernizowanych „Tygrysów” trafi do Poznania najpóźniej do 4 grudnia tego roku. Pierwsze pociągi są już w Poznaniu. Obecnie prowadzone są szkolenia dla personelu z zakresu ich obsługi, dzięki którym pracownicy zdobędą wiedzę i niezbędne uprawnienia do prowadzenia pojazdów tego typu.

Na dowód gotowości do realizacji połączeń zmodernizowanymi pociągami Wielkopolski Oddział Przewozów Regionalnych zaprasza na prezentację pojazdów i trzy bezpłatne okazjonalne przejazdy, które odbędą się w piątek, 23 października, według harmonogramu zamieszczonego na poniższym plakacie.


Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane