wtorek, 13 października 2015

WARSZAWA: sezon na Wszystkich Świętych oficjalnie rozpoczęty

Za nami pierwszy zwiastun nadchodzącego 1 listopada. Ton jak zwykle nadała Warszawa, uruchamiając już w sobotę po raz pierwszy linię C40, na trasie METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – CM.PÓŁNOCNY-BRAMA GŁ. – Wóycickiego – CM.PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD. – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – CM.PÓŁNOCNY-BRAMA ZACH

Skąd pomysł na tak wczesne uruchomienie autobusów cmentarnych? Linia ta kursowała już w październiku ubiegłego roku. Cieszyła się dużym zainteresowaniem pasażerów. Autobusy linii C40 kursowały co 10 minut, i z taką samą częstotliwością zostaną też uruchomione nadchodzący weekend, czyli 17 i 18 października. Linia zatrzymuje się na przystankach: Metro Młociny, Sokratesa, Bogusławskiego, Popiela, Cm. Północny-Brama Gł., Cm. Północny-Brama Płd., Estrady, Wólka Węglowa i Cm. Północny-Brama Zach.

W ciągu najbliższych kilku dni zaczną się zapewne pojawiać informacje o specjalnym kursowaniu tramwajów i autobusów w różnych miastach Polski, A to oznacza także gorączkę na łamach Przedniej Platformy Tramwaju, na którą już dzisiaj zapraszam.

fot. ZTM Warszawa

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane