wtorek, 27 października 2015

WROCŁAW: komunikacja miejska na Wszystkich Świętych 2015

W związku z prognozowanym wzrostem zapotrzebowania na usługi transportowe we Wrocławiu, w okresie Wszystkich Świętych tamtejsze MPK wprowadza następujący harmonogram:

30 października (piątek):

LINIA A
Będzie zatrzymywać się dodatkowo na przystankach przy Cmentarzu Grabiszyńskim i Cmentarzu Grabiszyńskim II;

LINIA N
W godzinach od 9.00 do 18.00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Dworca Głównego PKP będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.

LINIA 129
Wszystkie kursy będą przedłużone do pętli w Jarnołowie.

LINIA 146
W godzinach 9.00 – 18.00 wszystkie kursy zostaną skierowane, w obu kierunkach, od ul. Świeradowskiej przez Bardzką (Cmentarz) do pętli na rondzie w Iwinach.

Linia specjalna tramwajowa E1
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale –pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Linia kursuje z częstotliwością co 15 minut w godz. 9.00 – 14.00 oraz co 12 minut w godz. 14.00 – 17.00.

31 października (sobota):

LINIA A
Będzie zatrzymywać się dodatkowo na przystankach przy Cmentarzu Grabiszyńskim i Cmentarzu Grabiszyńskim II;

LINIA N
W godzinach od 9.00 do 18.00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Dworca Głównego PKP będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.

LINIA 118
W godzinach od 9.00 do 18.00 będzie uruchomionych dodatkowych 9 kursów do Wojnowa z częstotliwością co 60 minut.

LINIA 129
Wszystkie kursy będą przedłużone do pętli w Jarnołowie.

LINIA 145
W godzinach 9.00 – 18.00 wszystkie kursy zostaną skierowane w obu kierunkach od skrzyżowania al. Armii Krajowej i ul. Bardzkiej przez Bardzką (Cmentarz) do pętli na rondzie w Iwinach.

LINIA 146
W godzinach 9.00 – 18.00 wszystkie kursy zostaną skierowane od ul. Świeradowskiej w obu kierunkach przez Bardzką (Cmentarz) do pętli na rondzie w Iwinach.

Linie specjalne tramwajowe:

LINIA SPECJALNA E1
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

LINIA SPECJALNA E2

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

LINIA SPECJALNA E3
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka - pl. Powstańców Wlkp. - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

LINIA SPECJALNA E4
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

LINIA SPECJALNA E5
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

LINIA SPECJALNA E6
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa -pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

LINIA SPECJALNA E7
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

LINIA SPECJALNA E8
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

LINIA SPECJALNA E9
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois - Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego - Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linie kursują z częstotliwością co 20 minut w godz. 9.00 – 18.00.

Linie specjalne autobusowe:

LINIA SPECJALNA 322
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska –Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Cm. Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Nowogorlicka – Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Linia kursuje z częstotliwością co 15 minut w godz. 9.00 – 18.00.

LINIA SPECJALNA 334
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Rondo Woźniaka – al. Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Cm. Grabiszyński II

Linia kursuje z częstotliwością co 30 minut w godz. 9.00 – 18.00.

1 listopada (niedziela):

LINIA A
Będzie zatrzymywać się dodatkowo na przystankach przy Cmentarzu Grabiszyńskim i Cmentarzu Grabiszyńskim II.

LINIA N
W godzinach od 9:00 do 18:00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Dworca Głównego PKP będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.

LINIA 118
W godzinach od 9:00 do 18:00 będzie uruchomionych dodatkowych 9 kursów do Wojnowa z częstotliwością co 60 minut.

LINIA 123
Będzie kursowała w godzinach 9.00 do 17.00 z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu jazdy.

LINIA 129
Wszystkie kursy będą przedłużone do pętli w Jarnołowie.

LINIA 145
W godzinach 9.00 – 18.00 wszystkie kursy zostaną skierowane w obu kierunkach od skrzyżowania al. Armii Krajowej i ul. Bardzkiej przez Bardzką (Cmentarz) do pętli na rondzie w Iwinach.

LINIA 146
W godzinach 9.00 – 18.00 wszystkie kursy zostaną skierowane od ul. Świeradowskiej w obu kierunkach przez Bardzką (Cmentarz) do pętli na rondzie w Iwinach.

Linie specjalne tramwajowe:

LINIA SPECJALNA E1
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

LINIA SPECJALNA E2

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

LINIA SPECJALNA E3
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka - pl. Powstańców Wlkp. - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

LINIA SPECJALNA E4
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

LINIA SPECJALNA E5
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

LINIA SPECJALNA E6
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa -pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

LINIA SPECJALNA E7
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

LINIA SPECJALNA E8
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

LINIA SPECJALNA E9
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois - Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego - Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linie kursują z częstotliwością co 10 minut w godz. 8.00 – 18.00 oraz co 20 minut w godz. 18.00 – 20.00.

Linie specjalne autobusowe:

LINIA SPECJALNA 301
pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka - most Milenijny – Cm. Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Dw. Nadodrze

LINIA SPECJALNA 322
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Cm. Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Nowogorlicka – Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz
 
LINIA SPECJALNA 334
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Rondo Woźniaka – al. Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Cm. Grabiszyński II

LINIA SPECJALNA 335
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny – Cm. Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois –Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Nowogorlicka – Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

LINIA SPECJALNA 336
Cm. Grabiszyński II – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Cm. Osobowicki - Osobowicka –Bałtycka – Bałtycka (nawrót na wysokości skrzyżowania z ulicą Obornicką)

LINIA SPECJALNA 350
Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka - Bierutowska - Rondo Lotników Polskich – Nowogorlicka – Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Linie 301, 322, 334, 335, 336, 350 kursują z częstotliwością co 15 minut w godz. 8.00 – 18.00 oraz co 30 minut w godz. 18.00 – 20.00.

2 listopada (poniedziałek):

LINIA A
Będzie zatrzymywać się dodatkowo na przystankach przy Cmentarzu Grabiszyńskim i Cmentarzu Grabiszyńskim II;

LINIA N
W godzinach od 9.00 do 18.00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Dworca Głównego PKP będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.

LINIA 129
Wszystkie kursy będą przedłużone do pętli w Jarnołowie.

LINIA 146
W godzinach 9.00 – 18.00 wszystkie kursy zostaną skierowane od ul. Świeradowskiej w obu kierunkach przez Bardzką (Cmentarz) do pętli na rondzie w Iwinach.

LINIA SPECJALNA E1
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Linia kursuje z częstotliwością co 15 minut w godz. 9.00 – 14.00 oraz co 12 minut w godz. 14.00 – 18.00.

Zapraszam do korzystania!

fot.: www.tuwroclaw.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane