środa, 18 listopada 2015

PolskiBus z nową stroną internetową

Nadszedł czas na pozytywne zmiany! Już dziś, 18 listopada, PolskiBus.com uruchamia swoją stronę internetową w zupełnie nowej, zdecydowanie bardziej przyjaznej użytkownikowi odsłonie. Nowy wygląd zapewnia nowoczesną, przejrzysta oraz bardziej czytelną formę, która ma na celu zapewnienie wszystkim Pasażerom jeszcze szybszego i sprawniejszego korzystania ze wszystkich oferowanych funkcji. I to zarówno podczas odwiedzania naszej strony w dowolnej przeglądarce, jak również korzystając z jej wersji mobilnej.

Serce całej firmy, czyli strona internetowa PolskiBus.com, pozostaje dostępna pod niezmienionym, doskonale znanym adresem www.polskibus.com z zachowaniem wszystkich dotychczasowych funkcji. Odświeżony layout oznacza jednak, iż korzystanie z niej stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze! Na stronie Pasażerowie znajdą wszystkie niezbędne informacje dotyczące planowania i odbywania podróży czy udogodnień oferowanych przez przewoźnika, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. A wszystko to zaprezentowane w przystępnej i nowoczesnej formie!

Do dyspozycji Pasażerów przewoźnik oddaje również intuicyjną wyszukiwarkę połączeń. Dodatkowo w trakcie procesu rezerwacji biletu Pasażerowie otrzymują nową funkcjonalność, a mianowicie możliwość zapisania się do naszego newslettera, dzięki czemu jako pierwsi będą otrzymywać najświeższe informacje o promocjach, nowościach i wprowadzanych zmianach. Ponadto od tej pory po zakończeniu procesu zakupowego Pasażerowie będą otrzymywali wyłącznie jednego maila z e-biletem, będącym fakturą VAT (a nie jak dotychczas dwie wiadomości).


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane