wtorek, 24 listopada 2015

Złap tańsze Taxi! - PKP Intercity testuje nową ofertę promocyjną

Podróż Pendolino z Krakowa do Warszawy za 49 złotych, a dalej przejazd taksówką z 15% rabatem. Od wczoraj do 6 grudnia (lub do wyczerpania kodów promocyjnych) pasażerowie pociągów Express Intercity Premium, kupując bilet online, mogą otrzymać jednorazowy kod rabatowy na przejazd taksówką należącą do sieci Taxi Polska m.in. w Krakowie, Katowicach, Trójmieście czy Warszawie.

Pasażerowie będą mogli skorzystać z kodów promocyjnych na taksówki zrzeszone w sieci Taxi Polska i kursujące w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Opole i Częstochowa. Jednorazowe kody są przyznawane do wybranych biletów online i można z nich skorzystać do 7 stycznia 2016 roku.

Aby otrzymać kod, należy zaznaczyć pole „Złap Tańsze Taxi” na ekranie podsumowującym transakcję. Zostanie on wygenerowany wraz z mailem potwierdzającym zakup oraz z biletem elektronicznym. Kod należy podać w trakcie telefonicznego zamawiania taksówki i przekazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu. Szczegóły promocji dostępne są na stronie: www.intercity.pl/pl/tansze-taxi . W ramach przygotowania do nowej oferty PKP Intercity planuje przeprowadzenie jeszcze 2 dodatkowych akcji promocyjnych z korporacjami taksówkowymi.

Organizatorami promocji są PKP IC oraz Ele Taxi Warszawa, które reprezentuje sieć Taxi Polska. Partnerami sieci Taxi Polska są m.in. Radio Taxi Barbakan z Krakowa, MPT Taxi z Katowic, Mini Taxi z Wrocławia, Hallo Taxi z Gdańska, Radio Taxi Opolanie z Opola i Taxi Jura z Częstochowy.

mat. PKP Intercity

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane