wtorek, 22 grudnia 2015

KRAKÓW: Krakowska Nocna 2016 - nocny przejazd tramwajem NGT8

Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych już po raz trzynasty zaprasza na imprezę unikatową, coroczną imprezę tramwajową pod hasłem „Krakowska Nocka”. Wydarzenie to tradycyjnie rozpocznie kolejny sezon imprez komunikacyjnych w roku 2016. Inauguracyjny nocny przejazd tramwajem po krakowskiej sieci tramwajowej odbędzie się w nocy z 16 na 17 stycznia 2016 roku (sobota/niedziela). Tym razem wybór padł na najnowsze krakowskie bombardiery - NGT8 - i to właśnie takim pojazdem poprowadzona będzie impreza.

Liczne fotostopy, ciekawi ludzie i niezapomniana, zimowa atmosfera to znaki rozpoznawcze tej serii imprez. Zbiórka uczestników zaplanowana została na pętli tramwajowej Łagiewniki o godzinie 21.45. Punktualnie o 22.00 tramwaj wyruszy w trasę. Planowane zakończenie imprezy to około 6.00 rano w okolicach Dworca Głównego. Koszt udziału w imprezie wynosi 30-35 złotych, w zależności od liczby uczestników (zwykle to ta niższa kwota, bo organizatorzy mają komplet). Wczoraj o tej porze było jeszcze 16 wolnych miejsc na tę imprezę - widać więc ogromne zainteresowanie uczestników.

Można jeszcze przesyłać zgłoszenia, trzeba się jednak spieszyć. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz miasto, z którego przybywa uczestnik przyjmowane są wyłącznie pod adresem email: imprezy.kkmk@gmail.com – każdy uczestnik który zostanie zapisany na imprezę, dostanie potwierdzenie zapisu. Tradycyjnie przejazd przeznaczony jest dla osób pełnoletnich (zapis ten nie dotyczy członków Krakowskiego Klubu Modelarzy Kolejowych i ich gości).

Takim właśnie tramwajem pojedzie "Krakowska Nocka 2016" (fot. MPK Kraków)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane