poniedziałek, 14 grudnia 2015

PolskiBus rusza na podbój Budapesztu!

Nareszcie jest! Po latach ekspansji PolskiegoBusa na wielu kierunkach, pojawia się kolejne, niezwykle popularne i atrakcyjne turystycznie miasto, które dołącza do siatki połączeń przewoźnika.

Już od 18 grudnia pasażerowie marzący o odwiedzeniu magicznego Budapesztu będą mogli skorzystać z wyjątkowej przedświątecznej propozycji. Jedna z najbardziej popularnych linii P6 Warszawa – Radom – Kielce – Kraków zostaje przedłużona do pełnej atrakcji stolicy Węgier. PolskiBus uruchamia dwa dogodne kursy dziennie w obie strony. Cena każdego biletu rozpoczyna się od uwielbianej przez wszystkich pasażerów ceny 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo, w ramach przedświątecznej niespodzianki na wszystkich nowych kursach do Budapesztu udostępniamy tysiące biletów po 1 zł + 1 zł za rezerwację w ramach obowiązującej Wielkiej Zimowej Bonanzy!

Kursy PolskiBus.com z Warszawy do Budapesztu przez Radom, Kielce oraz Kraków będą realizowane codziennie z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska o godzinach: 8:00 oraz 17:45. Natomiast autokary jadące z Budapesztu wyruszą z przystanku na Dworcu Kelenfold vasutallomas M, przy ul. Etele tér o godzinach: 6:55 oraz 23:45. Pełny rozkład jazdy linii P6 jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane