czwartek, 24 grudnia 2015

Życzenia świąteczne od Przedniej Platformy Tramwaju!

Po raz kolejny nastał czas Bożego Narodzenia. Już po raz czwarty Przednia Platforma Tramwaju świętuje razem z Wami.
Rok 2015 obfitował w wiele rozmaitych wydarzeń, dzięki którym mogliśmy być w kontakcie przez liczne felietony i informacje, jakie zamieszczałem na blogu specjalnie dla Was. Przed nami kolejny rok, dlatego przyjmijcie ode mnie najserdeczniejsze życzenia.

Na ten szczególny czas życzę Wam wszystkim spokoju, odrobiny oddechu i złapania zakrętu na wirażach codzienności. Życzę, abyście spędzili te święta w rodzinnej, ciepłej atmosferze, nie zapominali o sprawach ważnych, dzielili się radością i wzajemnym szacunkiem nie tylko teraz, ale przez cały rok - każdego dnia.

W nowym, 2016 roku. życzę wszystkim pasji i determinacji w realizacji stawianych sobie celów, spełnienia marzeń, tych najskrytszych i tych najmniejszych, najprostszych. Wielu wspaniałych chwil, cudownych zdarzeń i przeżyć, powodzenia w sferze prywatnej i zawodowej oraz poszanowania dla własnych przekonań i wartości. Do tego zdrowia, rozsądku i opanowania w drodze przez życie.

W kwestiach branżowych: 

  • wszystkim Pasażerom środków transportu publicznego życzę komfortowych podróży, jeszcze więcej nowych składów i pojazdów na trasach, nowych torowisk i stacji,
  • wszystkim osobom odpowiedzialnym za transport życzę wsłuchiwania się w potrzeby społeczeństwa, szacunku dla korzystających z Waszych usług oraz rozsądku w planowaniu i wytrwałości w realizacji wszelkich inwestycji infrastrukturalnych,
  • Kierowcom życzę prostych dróg, przyjaznych spotkań z Policją i świetnych warunków drogowych,
  • Pasażerom samolotów życzę braku opóźnień, doskonałej obsługi i zdecydowanie mniej strajków.
Niech tegoroczne święta będą smaczne, a Nowy Rok przyniesie Wam wszystkim same wspaniałości!
Wszystkiego najlepszego!

Z poważaniem,

Paweł Warzecha, ojciec-redaktor Przedniej Platformy Tramwaju

Dzielę się z Wami moją rodzinną choinką :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane