niedziela, 31 stycznia 2016

Lider grupy "Reaktywacja pociągów Gorlice - Kraków" nominowany w plebiscycie Człowiek Roku 2015

W plebiscycie Gazety Krakowskiej "Człowiek Roku 2015" z powiatu gorlickiego nominowanych zostało 11 osób. W tym gronie znalazł się Marcin Kreis, lider społeczności "Reaktywacja pociągów Gorlice - Kraków", od kilku lat działający na rzecz przywrócenia Gorlic na kolejową mapę Polski. To za jego sprawą w grudniu 2015 roku do Gorlic zaczął po latach zaglądać pociąg PKP Intercity, a obecnie zbierane są podpisy pod petycją na rzecz weekendowego pociągu osobowego Kraków - Jasło.

Z pochodzenia warszawiak, z Gorlicami związany dzięki swojej małżonce. Marcin robi kawał dobrej roboty, a strona "Reaktywacja pociągów Gorlice - Kraków" na portalu Facebook ma już ponad 1,5 tysiąca fanów. Zwolenników jego idei nie brakuje, więc wszyscy wyraźmy je swoimi głosami. Jak je oddawać?

Są 4 sposoby głosowania. W II etapie na Marcina można:

  • wysyłać smsy o treści LUDZIEGR.6 pod numer 72355 (koszt 2,46 zł) do 15 lutego do 23:59 - dowolna liczba głosów,
  • poprzez stronę internetową www.gazetakrakowska.pl, klikając przycisk przy kandydacie - do 8 lutego do godziny 12:00 - jeden głos dziennie,
  • poprzez stronę FB Gazety Krakowskiej - jeden głos dziennie do 8 lutego do godziny 12:00,
  • poprzez kupony z wydań Gazety z dni: 29 stycznia, 5 lutego i 12 lutego - należy je przesłać lub donieść osobiście do siedziby GK w Krakowie, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków, do dnia 15 lutego do godziny 12:00 - można dostarczyć dowolną ilość kuponów.
Zwycięzcy II etapu przejdą do etapu III, który rozpocznie się 19 lutego. W nim wybierać będziemy Człowieka Małopolski 2015 roku.

Zapraszam do głosowania!

Kandydat do tytułu Człowiek Roku 2015 Gazety Krakowskiej - Marcin Kreis (za profilem FB kandydata)

za: Gazeta Krakowska

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane