wtorek, 19 stycznia 2016

Promocja "Ferie Zimowe dla dzieci do 6 lat za 0 zł" od PolskiBus

PolskiBus wspólnie z PolskiBusGold wystartował wczoraj z fantastyczną promocją przygotowaną specjalnie dla dzieci na okres ferii zimowych. Do 28 lutego włącznie, korzystając z ulgi „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat” można zakupić dla swojej pociechy bilet za 0 zł! Jedyny koszt to 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Promocja obejmuje podróże dla dzieci w wieku do 6 lat na wszystkich trasach w ramach siatki połączeń PolskiBus i PolskiBusGold. Oczywiście, dzieci w tym wieku nie mogą podróżować samodzielnie, dlatego ich opiekunowie w dalszym ciągu mają szansę na upolowanie biletów za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej w ramach Zimowej Bonanzy.

Ferie zimowe to znakomity moment do zabrania rodziny, spakowania sprzętu narciarskiego, desek snowboardowych czy sanek (których przewóz jest całkowicie bezpłatny w ramach dostępnego miejsca w luku bagażowym) i wybrania się w podróż razem z PolskiBus oraz PolskiBusGold. Aby móc skorzystać z promocji należy przy zakupie biletu dla dziecka po wyborze dogodnego połączenia za pomocą wyszukiwarki oraz terminu podróży pomiędzy 18 stycznia a 28 lutego konieczne jest zaznaczenie w zakładce ULGI opcji „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”.

Regulamin Promocji „Ferie Zimowe dla dzieci do lat 6 za 0 zł!” 


1. Promocja „Ferie zimowe dla dzieci do lat 6 za 0 zł* obowiązuje w okresie od 18 stycznia do 28 lutego 2016 roku. Okres ten obowiązuje zarówno na zakup biletów, jak i podróże.

2. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

3. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).

4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.

5. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.

6. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.

7. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com zaznaczając w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”

8. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji – dzieci również musza go posiadać

9. Promocja ma charakter limitowany – do wyczerpania puli biletów.

10. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych, zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.

* - koszt biletu wynosi 0 zł, aby wygenerować bilet należy jednak opłacić 1 zł opłaty rezerwacyjnej

mat. PolskiBus

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane