wtorek, 19 stycznia 2016

"Złoty Pociąg istnieje" - nowa promocja w PKP Intercity

Podczas gdy PKP Intercity ma problemy z nowym taborem i zbiera cięgi od zastępów niezadowolonych pasażerów, zdecydował się na nową promocję. "Złoty Pociąg istnieje" – to nowa akcja promująca podróże ekspresami PKP Intercity. Do końca lutego bilety na przejazdy w 200 wybranych pociągach można nabyć już od 29 zł. Promocyjnej sprzedaży biletów towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia, w których uczestnicy mogą wygrać 2 sztabki złota
i inne nagrody.

Promocja trwa od 18 stycznia do 29 lutego w 200 wybranych pociągach ekspresowych – Express InterCity Premium (Pendolino) i Express InterCity. Pasażerowie mogą kupować bilety już od 29 zł. Z promocji skorzystać można m.in. na trasach z Warszawy do Trójmiasta, Krakowa, Katowic, Poznania, Szczecina czy Wrocławia. Oferta obowiązuje przy przejazdach klasą 2 i jest dostępna w tradycyjnych kasach, przez stronę internetową przewoźnika (intercity.pl) oraz aplikacje (IC Mobile Navigator, SkyCash). Połączenia objęte promocją oznaczone są w systemie sprzedaży dedykowaną ikoną Złotego Pociągu. 

Tym razem w sprzedaży pojawi się więc ponad 65 tys. biletów, których ceny zaczynają się już od 29 zł. Promocji towarzyszyć będą dwie akcje specjalne. 22 stycznia na Dworcu Centralnym w Warszawie każdy będzie mógł wcielić się w rolę poszukiwacza złota. PKP Intercity umieści na Dworcu 200 naklejek Złotego Pociągu. Osoba, która zrobi zdjęcia największej ich liczbie otrzyma wyjątkową nagrodę główną - sztabkę złota w kształcie pociągu.

Komu nie uda się zdobyć pierwszej sztabki, będzie miał jeszcze jedną szansę. Na czas trwania promocji 5 lokomotyw PKP Intercity zmieni barwy - zostaną oklejone na złoto. Lokomotywy prowadzić będą m.in. pociągi ekspresowe objęte promocją. Osoba, która zrobi im najlepsze zdjęcie i zgłosi je na stronę intercity.pl/zlotypociag również ma szansę na sztabkę złota.

mat. PKP Intercity

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane