czwartek, 11 lutego 2016

KRAKÓW: "Krakowiak" dla zakochanych

W niedzielę, 14 lutego zakochani będą mieli swój własny tramwaj. Specjalnie dla nich tego dnia przez trzy godziny od 15:00 do 18:00, po krakowskich ulicach będzie kursował jeden z „Krakowiaków”.

Atrakcji w tramwaju oczywiście nie zabraknie. Zadbają o to aktorzy Teatru Ludowego, którzy dla zakochanych zaśpiewają piosenki m.in. Hanki Ordonówny, Anny German, Hanny Banaszak, Maryli Rodowicz, Kaliny Jędrusik, Ewy Bem oraz Krystyny Prońko.

Jadąc tym tramwajem warto mieć przy sobie telefon i udokumentować swoją obecność robiąc zdjęcie. Osoby zakochane, które do 21 lutego prześlą na adres konkurs@mpk.krakow.pl swoje zdjęcie będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, w tym możliwość samodzielnego poprowadzenia nowoczesnego „Krakowiaka” na terenie zajezdni. Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie internetowej www.mpk.krakow.pl.

Tramwaj dla zakochanych wyjedzie punktualnie o 15:00 z Zajezdni Podgórze i pojedzie ul. Kalwaryjską, Krakowską, przez Plac Wszystkich Świętych do Bronowic Małych. Następnie zawróci i pojedzie przez Plac Wszystkich Świętych, al. Pokoju, ul. Kocmyrzowską obok Teatru Ludowego do Wzgórz Krzesławickich. Z tej pętli po trasie linii 1 pojedzie do pętli Salwator, następnie wróci do zajezdni.

fot. PESA S.A.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane