wtorek, 23 lutego 2016

Płać BLIKiem i podróżuj taniej z PolskiBus.com

PolskiBus.com wspólnie z systemem płatności mobilnych BLIK uruchamia nową promocję. Zakup online biletów na podróże z PolskiBus oraz PolskiBusGold, zrealizowany w okresie od 22 lutego do 31 marca 2016 roku i opłacony BLIKiem, wiąże się z nagrodą w wysokości 20% zapłaconej kwoty, odbieranej po zrealizowaniu podróży.

Minimalną kwotą transakcji upoważniającą do wzięcia udziału w akcji jest 1 zł. Oferta łączy się również z innymi, aktualnie obowiązującymi promocjami PolskiegoBusa. Co więcej, można z niej skorzystać dowolną ilość razy. Podczas rezerwacji podróży na stronie www.polskibus.com lub www.polskibusgold.com jako metodę płatności należy wybrać BLIK. Następnie należy uruchomić w telefonie aplikację mobilną swojego banku i wygenerować kod BLIK. Otrzymany kod wystarczy wpisać podczas dokonywania płatności i potwierdzić transakcję w telefonie. Nagroda pieniężna w wysokości 20% kwoty transakcji (jednak nie więcej, niż 15 zł dla jednej transakcji) zostaje przekazana na rachunek Pasażera w przeciągu 14 dni od daty zrealizowanej podróży. Warunkiem jest jednak zrealizowanie opłaconej podróży – w przypadku anulowania rezerwacji Pasażerowi nie przysługuje prawo do odebrania nagrody.

System płatności mobilnych BLIK jest dostępny dla Klientów Alior Bank, Millenium Bank, Banku Zachodniego WBK, ING, mBanku, Orange Finanse oraz PKO BP po zainstalowaniu najnowszej wersji aplikacji mobilnej. Pełny regulamin promocji „20% z BLIK na PolskiBus.com” dostępny jest na stronie www.ecard.pl/promocja oraz www.polskibus.com.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane