niedziela, 21 lutego 2016

Przednia Platforma Tramwaju w konkursie Blog Roku 2016

Po raz kolejny postanowiłem zgłosić kandydaturę Przedniej Platformy Tramwaju w konkursie Blog Roku, w kategorii Pasje i Twórczość, gdzie jurorem jest wspaniała Mela Koteluk. I chociaż zasadniczo nie chodzi mi o osiągnięcie czegoś w tej rywalizacji, bo wiem doskonale, że jest wiele lepszych blogów od mojego, to jeżeli dzięki temu zgłoszeniu o istnieniu i funkcji Przedniej Platformy Tramwaju może dowiedzieć się ktokolwiek, kto jeszcze na nią nie trafił, to będzie mi bardzo miło.

W ciągu ponad trzech lat od rozpoczęcia działalności dzieliłem się z Czytelnikami rozmaitymi ciekawostkami ze świata komunikacji zbiorowej, codziennymi, ważnymi informacjami. a także relacjami z odbytych podróży. Cieszy mnie, że zarówno na Facebooku, jak i na Twitterze mam wierne grono odbiorców, którzy na bieżąco śledzą to, co na "PePeTce" się pojawia, dając mi tym samym mnóstwo radości i satysfakcji i jednocześnie poczucia sensu w dzieleniu się swoją pasją.

Staram się pisać w sposób lekki i przyjemny. Mam nadzieję, że odbiór tekstów przez Was, drodzy Czytelnicy, taki właśnie jest. Jeśli więc chcecie wyrazić swoją aprobatę dla działań podejmowanych w ramach bloga, zapraszam do udziału w pierwszym etapie głosowania, który rozpoczyna się już we wtorek, 23 lutego.

A zrobić możecie to za pomocą SMSa, za jedyne 1,23 zł. Suma ta przekazana zostanie na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, spełniającej marzenia i najskrytsze pragnienia nieuleczalnie chorych dzieci. Tym bardziej każdy SMS ma podwójną wartość - dla mnie i dla podopiecznych Fundacji. Zapraszam więc do głosowania, o szczegółach będzie na bieżąco. Więcej informacji pod linkiem podpiętym do obrazka, widocznego na górze bocznej szpalty (po lewej stronie). Zapraszam do zabawy!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane