czwartek, 3 marca 2016

KRAKÓW: kolejny etap remontu ulicy Siewnej

W związku z koniecznością zamknięcia skrzyżowania ulicy Siewnej, Bociana i Jabłonnej, z powodu prowadzonego remontu nawierzchni, od soboty 5 marca, na okres około miesiąca, wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

  • Linia 164 - będzie kursować na skróconej trasie Piaski Nowe - Siewna Wiadukt. Przystanek końcowo-początkowy Siewna Wiadukt zlokalizowany zostanie po zawróceniu na rondzie w istniejącej zatoce przystankowej na początku ul. Mackiewicza,
  • Linia 503 - będzie kursować na skróconej trasie Nowy Bieżanów Południe - Siewna Wiadukt (powrót ul. Pachońskiego, Górnickiego, Siewna). Przystanek końcowo-początkowy Siewna Wiadukt zlokalizowany zostanie po skręcie w lewo z ul. Mackiewicza w istniejącej zatoce przystankowej na początku ul. Pachońskiego. Na trasie objazdowej autobusy linii 503 nie będą zatrzymywać się na istniejącym przystanku „Siewna”. Wyznaczony zostanie przystanek przelotowy „Siewna Wiadukt” w istniejącej zatoce przystankowej na początku ulicy Mackiewicza.      

Przystanki „Górka Narodowa” oraz „Bociana” na czas prowadzonych prac zostaną zawieszone.
W dalszym ciągu obowiązuje także zmieniona trasa dla linii 137.

fot. LoveKrakow.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane