czwartek, 7 kwietnia 2016

"20% z BLIK na PolskiBus.com" przedłużone do końca czerwca!

W odpowiedzi na ogromne powodzenie promocji organizowanej wspólnie z systemem płatności mobilnych BLIK, PolskiBus przedłuża okres obowiązywania oferty o kolejne trzy miesiące! Każdy zakup biletów na stronach:

opłacony BLIKiem i dokonany w okresie do 30 czerwca 2016 roku wiąże się z nagrodą w wysokości 20% zapłaconej kwoty, odbieranej po zrealizowaniu podróży. Minimalna kwota transakcji, która upoważnia do wzięcia udziału w akcji wynosi 1 zł. Promocja obejmuje więc wszystkie bilety w cenie już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej, a także łączy się z innymi, aktualnymi promocjami PolskiBus. W dodatku można z niej skorzystać dowolną ilość razy!

Podczas rezerwacji podróży na stronie jako metodę płatności należy wybrać BLIK. Następnie należy uruchomić w telefonie aplikację mobilną swojego banku i wygenerować kod BLIK. Otrzymany kod wystarczy wpisać podczas dokonywania płatności i potwierdzić transakcję w telefonie. Nagroda pieniężna w wysokości 20% kwoty transakcji (jednak nie więcej, niż 15 zł dla jednej transakcji) zostaje przekazana na rachunek Pasażera w przeciągu 14 dni od daty zrealizowanej podróży. Warunkiem jest jednak zrealizowanie opłaconej podróży – w przypadku anulowania rezerwacji Pasażerowi nie przysługuje prawo do odebrania nagrody.

Przypomnę, że system płatności mobilnych BLIK jest dostępny dla Klientów Alior Bank, Millenium Bank, Banku Zachodniego WBK, ING, mBanku, Orange Finanse oraz PKO BP po zainstalowaniu najnowszej wersji aplikacji mobilnej.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane