wtorek, 26 kwietnia 2016

WARSZAWA: PolskiBus i Żak Express łączą siły w drodze do Ełku!

PolskiBus.com i Żak Express łączą siły na trasie P25 Warszawa – Łomża – Ełk – Augustów – Suwałki, Już od 12 maja linia P25 będzie obsługiwana przez najwyższej jakości autokary firmy Żak Express. Ruszyła już sprzedaż biletów. Nowa oferta obowiązuje na kursy realizowane od 12 maja do 13 czerwca w ramach aktualnie dostępnego kalendarza połączeń.

W ramach współpracy przewoźników Pasażerowie PolskiBus.com zyskują nowe miasto w siatce połączeń – Ełk, oraz jeszcze więcej dogodnych kursów na tej trasie. Co więcej, Pasażerowie podróżujący linią P25 będą rozpoczynać i kończyć podróż na Placu Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki, czyli w samym centrum Warszawy. Natomiast dotychczasowi klienci Żak Express otrzymają jeszcze większe możliwości podróżowania w najlepszych cenach poprzez dostęp do krajowej i międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com oraz możliwość dogodnego rezerwowania biletów za pomocą strony www.polskibus.com.

Autokary Żak Express będą wyruszały spod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w kierunku Suwałk i Ełku codziennie o godz.: 1:05, 9:45, 12:45, 16:20, 18:10 i 20:25. 
Dodatkowo Pasażerowie z Suwałk będą mogli skorzystać z przyspieszonego kursu o godzinie 17:30 (tylko w piątki), a na pasażerów z Ełku czekają dodatkowe połączenia o 14:50 (od poniedziałku do soboty) oraz 22:25 (tylko w niedziele).

Autokary z Suwałk - w kierunku Warszawy - będą odjeżdżały 7 dni w tygodniu o godzinie: 2:25, 6:40, 9:20, 12:30, 16:00 oraz 22:30, natomiast pasażerowie z Ełku dodatkowo od poniedziałku do soboty będą mieli do dyspozycji połączenie o 5:45, a w niedziele o 16:30.

We flocie przewoźnika Żak Express znajdują się autokary firm Mercedes oraz Setra o podwyższonym standardzie, które będą oznaczone logo firmy Żak Express. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące linii P25. Autobusy wyposażone są w dostęp do bezprzewodowego Internetu, gniazdek elektrycznych, toalety oraz klimatyzację. Ceny biletów zakupionych za pośrednictwem strony www.polskibus.com tradycyjnie będą rozpoczynać się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej, z uwzględnieniem ulg ustawowych, a także promocji organizowanej wraz z systemem płatności mobilnych BLIK. Pasażerowie podróżujący linią P25 będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Żak Express.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane